Shimano Féktárcsa, 160 mm7 dbshimano, sportok, kerékpár alkatrészek, elektromos kerékpár alkatrészek, egy méretSportSport.huÖsszes Shimano Féktárcsa, 160 mm
Oxylane Nyeregcső 34, 0, 580 mm, h500e18 990 FtB’twin összecsukható kerékpárokhoz. Átmérője: 34 mm Hossz: 580 mmoxylane, sportok, kerékpár alkatrészek, kerékpár nyereg, nyeregcső, egy méretdecathlon.huHasonlók, mint az Oxylane Nyeregcső 34, 0, 580 mm, h500e